Noclegi

| Latarnia Czołpino |
| Położona jest między Łebą a Rowami, na terenie SPN. Umieszczono ją między jeziorem Gardno i Łebsko. Zbudowana jest z czerwonej licowanej cegły w kształcie stożka ściętego. Wysokość latarni wynosi 25,2m. Od 1994 r. udostępniona do zwiedzania, dzięki czemu można z jej wieży podziwiać przepiękna panoramę wydm i całej okolicy. |
ZobaczNAWIGATOR, jak wynika z nazwy, na wstępie przedstawi swoją lokalizację: około 1000m do morza i jeziora Sarbsko, tylko 100m do głównego deptaka miejskiego, tyle samo do parku i kościoła.
Czysta, przytulna dzielnica willowa, uliczki i chodniki wyłożone kostką. Nocą nastrojowe oświetlenie. W pobliżu kilka sklepów, delikatesy spożywcze, bar-pizzeria TOP z domowymi posiłkami - polecamy.
Oferujemy pokoje 2 - 7 osobowe z własnymi i wspólnymi łazienkami. W pokojach są czajniki i naczynia, a dodatkowo do dyspozycji przebywających: świetlica telewizyjna, lodówki, żelazko, tenis stołowy, rowery na życzenie.
eren posesji jest ogrodzony z mini sadem owocowym: orzech, czereśnie, jabłonie, wiśnie i śliwa. Na świeżym powietrzu można urządzić sobie grilla lub ognisko.
Przyjmujemy na wczasy indywidualne i rodzinne. Posiadamy również wieloletnie doświadczenie w obsłudze kolonii, zielonych szkół. wycieczek, zjazdów okazyjnych, turnusów wędkarskich itp. Średnio ceny kształtują się w granicach 25 - 40 zł od osoby za dobę w zależności od terminu, wielkości i standardu pokoju. Dla większych grup zorganizowanych możliwość negocjacji atrakcyjnych zniżek.
Naszą główną atrakcją są rejsy turystyczne w morze i morskie wprawy wędkarskie. Posiadamy własną, małą flotę.
Gwarantujemy Państwu miłą obsługę, rodzinną atmosferę i udane wakacje. Nawigator jest otwarty od początku maja do końca września.
Zapraszamy Ewa i Zbigniew Doleccy